Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 19 grudnia 2014
Wybierz miasto na mapie
Mundurowi z Rokicin, który patrolowali teren zauważyli, samochód marki Audi jest nietypowo zaparkowany w pobliżu rowu. Obok znajdowało się dwóch mężczyzn. Para na widok radiowozu zaczęła uciekać. (...)
W Katowicach doszło do nietypowego zdarzenia. 12-letni chłopak chciał okraść bank w Siemianowicach. Dziecko krzyczało, że ma granat i jeśli nie wydadzą mu dwóch tysięcy złotych to go użyje. Nietleni trafił w ręce policji. (...)
Za nami kiermasz świąteczno-noworoczny, który zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. To już trzeci raz jak podjęta została taka inicjatywa. (...)
Nowym trenerem Neru Poddębice został Piotr Szarpak. Zastąpił on Witolda Obarka, który wraz z zakończeniem rundy jesiennej zrezygnował z prowadzenia grupy. Piotr Szarpak miał okazję pracować z Widzewem Łódź. (...)
Dziewiętnaście miesięcy- tyle potrzeba na budowę obwodnicy Wielunia. Kontakt opiewający na sumę 177, 9 mln zł zostanie zrealizowany do 2017 roku. Realizatorem inwestycji jest konsorcjum STRABAG Sp. z o.o. oraz STRABAG Infrastruktura Południe. (...)
Nie zwalniamy. Ostatni weekend karnawału 2014 w tomaszowskim klubie Infinity zapowiada się pod hasłem LED ROBOT PARTY. Piątkową imprezę poprowadzi DJ GIERAS, w sobotę zaś sterować za konsolą będzie DJ HARMONY! B.K. (...)
Każdy nauczyciel wie, że dzieci różnią się od siebie bardzo. Wiedzą to także rodzice, którzy mają więcej niż jedno dziecko. Często jednak zapominamy, że typ inteligencji naszego dziecka może mocno wpłynąć na jego wyniki szkolne. (...)
Nie rozumiem, po co będzie teraz budowany nowy stadion na Widzewie, skoro przyszłość tego zespołu nie wygląda zbyt obiecująco. Marka klubu została zupełnie rozmieniona na drobne – przyznaje Mirosław Myśliński, były zawodnik Widzewa. (...)
No i co z tego, że miniony weekend (w sumie - kilka poprzednich dni także) był ciepły, najcieplejszy chyba ze wszystkich tej jesieni, skoro lało jak z cebra? Straszono nas orkanem - wiatru zbytniego nie odnotowałam, ale te szarugi n (...)
Temperatura za oknem spada, powoli witamy się z zimą. Ciepłe swetry, płaszcze i kurtki czasem jednak nie wystarczają. Wspomóc możemy się specjalną dietą, która rozgrzeje organizm od środka. (...)
Weekendowo, pod poduszkę i w fotelu z popcornem. Z słuchawkami po mieście, muzycznie na imprezie. (...)
Są nieoficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych. Mieszkańcy zdecydowali, że nowym włodarzem Tomaszowa zostanie Marcin Witko. W dogrywce pokonał swoją kontrkandydatkę Agnieszkę Łuczak. (...)
opony Bełchatów Rolety Tomaszów Pizzeria Fiero Tomaszów Stal Pączek mrożony hurt reklama na portalach miast Parkiet dębowy dachy Dentysta Stomatolog Tomaszów Szafy Tomaszów Mazowiecki Wylewki Maszynowe Łódzkie
go to top