Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Skradł krasnale i krzesło-pójdzie siedzieć - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 25 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Skradł krasnale i krzesło-pójdzie siedzieć
Data dodania: 2019-02-20 08:22:37
Skradł krasnale i krzesło-pójdzie siedzieć
Źródło zdjęcia: pixabay
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali uciekającego z łupem 30-latka, który skradł gipsowe krasnale oraz rustykalne krzesło sprzed lokalu handlowego w centrum miasta.

Do tego zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie 15 lutego 2019 roku. Właścicielka jednego z punktów handlowych w centrum Tomaszowa, powiadomiła oficera dyżurnego tomaszowskiej komendy, iż nieznany jej sprawca ukradł znajdującą się przed lokalem wystawę składającą się z rustykalnego krzesła połączonego z gipsowymi figurami krasnali. Kobieta oszacowała wartość skradzionych przedmiotów na 560 zł. Na miejsce dyżurny natychmiast skierował technika kryminalistyki oraz policjantów Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy przystąpili do zabezpieczania śladów.
. Jak się okazało złodziejem był 30-latek. W trakcie przejazdu do jego miejsca zamieszkania zauważyli go na jednej z ulic. Niósł skradzione figurki, które na widok radiowozu porzucił i rozpoczął ucieczkę. Nie udało mu się daleko uciec bowiem po kilkunastu metrach został zatrzymany przez interweniujących policjantów. Mundurowi zabezpieczyli również porzucone na ich widok skradzione przedmioty. W rozmowie z 30-latkiem, który w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał w organizmie 2,7 promila alkoholu, ustalili również, że skradzione krzesło pozostawił w Alejach Piłsudskiego. Mundurowi odzyskali wszystkie skradzione przedmioty, które przekazali prawowitej właścicielce.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl/MS
Tagi: złodziej, policja, Tomaszów
Najczęściej czytane
*}
go to top