Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Czołowe zdeżenie VW z TIR-em. 18 latka nie żyje - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 29 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Czołowe zdeżenie VW z TIR-em. 18 latka nie żyje
Data dodania: 2018-11-16 10:46:03
Czołowe zdeżenie VW z TIR-em. 18 latka nie żyje
Źródło zdjęcia: ŁWD TVP3
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 16 listopada 2018 roku około północy na drodze krajowej nr 12 pomiędzy miejscowościami Kozenin i Prymusowa Wola.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 18-letnia kierująca VW Lupo z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas a następnie doprowadziła do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym daf. Tir kierowany był przez 64-letniego mężczyznę. Niestety kobieta w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.
.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Dotyczy to zarówno podróżowania w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, po zmroku ale także podczas wykonywania wszelkich manewrów. Skupienie i uważna obserwacja otoczenia pomoże uniknąć wypadków, a tym samym ich ofiar. Na drodze bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Kierujący powinni pamiętać, że odpowiadają za życie swoje i swoich pasażerów, jak również za życie innych uczestników ruchu, których spotkają na swojej drodze.

GW

źródło: lodzka.policja.gov.pl/
Tagi: Volkswagen, Lupo, powiat, Opoczyński, 18 latka, TIR
Najczęściej czytane
*}
go to top