Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Helios Podwójny Nocny Maraton 24.08.2018 - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Helios Podwójny Nocny Maraton 24.08.2018
Data dodania: 2018-08-18 10:59:57
Helios Podwójny Nocny Maraton 24.08.2018
Źródło zdjęcia: Helios TM
Już 24 sierpnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze: „Szpieg, który mnie rzucił”! Dalej rozbrajająca Amy Schumer w „Jestem taka piękna” i zwariowany „Berek”. Na koniec „Wieczór gier” na którym będziecie płakać ze śmiechu. 
Jesteśmy przekonani, że po takiej dawce humoru nie będziecie mogli zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?


Start: 24.08.
.2018r. godz. 23.00 do rana
Zagramy:
Szpieg, który mnie rzucił 
Jestem taka piękna 
Berek
Wieczór gierW zestawie drugim pokażemy cztery filmy w których główni bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na początek premierowy pokaz filmu „Mroczne umysły” czyli nowa produkcja twórców uwielbianego serialu „Stranger Things". Tuż po nim „Kronika”, dalej „X-Men: Pierwsza klasa” i na koniec „Logan: Wolverine”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka mrocznej mocy, akcji i niezwykłego klimatu nie pozwolą Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.
Jesteście na to gotowi?


Start: 24.08.2018r. godz. 23.00 do rana
Zagramy:
Mroczne Umysły (PREMIERA!)
Kronika
X-Men: Pierwsza klasa
Logan: WolverineDo każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


Helios TM


Artykuł sponsorowany
Tagi: helios, Podwójny Nocny Maraton, Tomaszów Mazowiecki
*}
go to top