Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Akcja na Dolnośląskim - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 22 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Akcja na Dolnośląskim
Data dodania: 2018-06-21 17:45:53
Akcja na Dolnośląskim
Źródło zdjęcia: JK
4 jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane do alarmu pożarowego na osiedlu Dolnośląskim. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

Po godzinie 16:00 dyżurny straży pożarnej został poinformowany przez sąsiadów o pożarze w bloku 112 na osiedlu Dolnośląskim. Z opisu wynikało, że wydobywa się dym z mieszkania oraz zapach spalenizny.

Na miejsce zgłoszenia wysłano cztery zastępy straży pożarnej.
. Po dojechaniu na miejsce strażacy udali się pod wskazany adres, lecz drzwi były zamknięte i nikt nie otwierał drzwi. Klatka schodowa była zadymiona, a na zewnątrz czekali sąsiedzi. Strażacy musieli przystąpić do wywarzenia drzwi. Po wejściu do mieszkania okazało się, że właściciel zostawił jedzenie kuchence, które się przypaliło. Właściciela również nie było w mieszkaniu. Zdenerwowani sąsiedzi komentowali, że "nie jest to pierwszy raz i któregoś dnia spali nas wszystkich". Jak się okazało, starszy pan w tym momencie wyszedł z psem na dwór.

Strażacy apelują, aby nie zostawiać nic na kuchence, kiedy wychodzimy poza mieszkanie nawet na chwilę. Chwila nie uwagi może doprowadzić do pożaru.

JK
Tagi: dolnoslaskie , pozar , blok 112 belchatow strazpozarna
*}
go to top