Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Wiosenne Kino Kobiet i pozytywna komedia w kinach Helios! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Wiosenne Kino Kobiet i pozytywna komedia w kinach Helios!
Data dodania: 2018-05-09 20:39:49
Wiosenne Kino Kobiet i pozytywna komedia w kinach Helios!
Źródło zdjęcia: Helios Tomaszów
Kina sieci Helios zapraszają na pełen emocji seans z cyklu Kino Kobiet.

Już 14, 16 lub 17 maja (w zależności od wybranego kina) odbędzie się najbliższa odsłona ulubionego cyklu Pań. Tradycyjnie oprócz specjalnie wybranej na tę okazję komedii na Widzów czeka moc atrakcji, konkursów i doskonałej zabawy w kobiecym gronie!

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully.
... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Jako, że zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę „warunek” odnośnie dodatków i ubrań, tym razem zapraszamy Panie w stylizacjach z wiosennym akcentem - w wiankach! Najmilej widziane będą oczywiście te naturalne, własnoręcznie wyplecione z prawdziwych, polnych i łąkowych kwiatów.

Kino Kobiet to pełne atrakcji filmowe spotkania, które mają już stałe fanki. Specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to stuprocentowa gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Tego seansu po prostu nie można przegapić - do zobaczenia na majowych spotkaniach!

Helios Tomaszów
Tagi: Kino Kobiet, Helios Tomaszów, maj, 2018
*}
go to top