Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 16 listopada 2019
Wybierz miasto na mapie
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Data dodania: 2018-03-22 11:42:32
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Źródło zdjęcia: inessport
Serdecznie zapraszamy na drugą edycję biegu Kleszczowska Dziesiątka, która odbędzie się 27 maja w ramach XXI Dni Kleszczowa! Zawodnicy będą mogli sprawdzić się na nowej szybszej 10 km trasie. Dziś w samo południe startują zapisy na stronie www.kleszczowna5.
.pl


Szybka dycha - Podczas drugiej edycji uczestnicy biegu głównego będą mogli powalczyć o swoje życiówki na nowej szybszej trasie! Wszyscy zawodnicy startujący w Kleszczowskiej Dziesiątce otrzymają w pakietach startowych pamiątkowe koszulki, wejście na basen Solpark, a na mecie okazałe medale. Czy w tym roku padną rekordy? O tym przekonamy się 27 maja na mecie w Kleszczowie!

Biegi dla dzieci - Kleszczowska Dziesiątka to również możliwość rywalizacji najmłodszych adeptów biegania. Dla dzieci przygotowane zostaną trasy na dystansach od 200 m do 800 m. Na wszystkich najmłodszych uczestników na mecie czekać będą pamiątkowe medale i słodki poczęstunek. Start zapisów do biegów towarzyszących zaplanowany jest na 5 kwietnia!

XXI Dni Kleszczowa - Kleszczowska Dziesiątka to nie tylko bieg! Impreza odbywa się w ramach XXI Dni Kleszczowa podczas których odbywają się koncerty, na uczestników czekają różnego rodzaju atrakcje m.in. strefa zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko.

Film z 2017 roku:
https://www.facebook.com/kleszczowna5/videos/899493640191549/

inesSport/AG
Tagi: Kleszczowska Dziesiątka, Kleszczów, bieg, Dni Kleszczowa
Najczęściej czytane
*}
go to top