Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ten mecz jest dla nas jak finał.. Liga Mistrzów: PGE Skra podejmuje Lokomotiw Nowosybirsk - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ten mecz jest dla nas jak finał.. Liga Mistrzów: PGE Skra podejmuje Lokomotiw Nowosybirsk
Data dodania: 2018-02-13 09:24:03
Ten mecz jest dla nas jak finał.. Liga Mistrzów: PGE Skra podejmuje Lokomotiw Nowosybirsk
Źródło zdjęcia: INFO BAI
Po dwóch zwycięstwach nad Dynamem Moskwa przed siatkarzami PGE Skry Bełchatów kolejne starcie z rosyjskim gigantem.

W 5. kolejce Ligi Mistrzów wicemistrzowie Polski podejmą lidera grupy C Lokomotiw Nowosybirsk. Spotkanie, mimo że rywal jest bardzo atrakcyjny, wyjątkowo odbędzie się w Bełchatowie.
. – Atlas Arena w tym terminie jest niestety zajęta, a przekładanie meczu nie miało sensu, bo mamy bardzo napięty grafik – tłumaczy prezes bełchatowskiego klubu Konrad Piechocki.

- Ten mecz jest dla nas jak finał, kolejny w ostatnim czasie - to najczęściej wypowiadane zdanie w PGE Skrze, która już dziś zmierzy się z Lokomitiwem Nowosybirsk. Stawką jest awans z grupy Ligi Mistrzów.

Do drugiej rundy awansują po dwie drużyny z pięciu grup oraz dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. Powstanie sześć par, później zwycięzcy stworzą trzy pary, których triumfatorzy awansują do Final Four. Gra się mecz i rewanż, przy remisie 1-1 będzie złoty set. Czwarte miejsce w finale zajmie gospodarz - Atlas Arena byłaby idealna.

Przegląd Sportowy/ Skra Bełchatów/ AG
Tagi: PGE_Skra_Bełchatów, Liga_Mistrzów, siatkówka,
*}
go to top