Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 27 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych
Data dodania: 2018-01-26 10:56:37
Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych
Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych Tragiczny wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje, osiem osób rannych
Źródło zdjęcia: policja.pl
Tragiczny wypadek na trasie szybkiego ruchu S- 8 tuż za węzłem drogowym Sieradz Wschód. 73-letni kierujący wjechał na S-8 pod prąd doprowadzając do czołowego zderzenia. Poniósł śmieć na miejscu, 8 osób zostało rannych.

-25 stycznia 2018r. około godziny 21.00 na trasie szybkiego ruchu S – 8 tuż za węzłem Sieradz Wschód w kierunku na Wrocław doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.
. Według wstępnych ustaleń kierujący Oplem Astrą 73 – letni mieszkaniec Łęczycy z nieustalonych przyczyn jechał pasem ruchu przeznaczonym do jazdy w kierunku Wrocławia pod „prąd”. W wyniku takiej jazdy doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem typu bus – Oplem Vivaro. Samochód ten pod wpływem siły uderzenia przewrócił się na bok, zatrzymując się kilkanaście metrów dalej. W efekcie zderzenia kierujący oplem astrą poniósł śmierć na miejscu, zaś podróżujący z nim pasażer został przewieziony do szpitala. Również 7 obywateli Łotwy podróżujących busem z obrażeniami ciała zostało hospitalizowanych. Kierujący nim 30 – letni mężczyzna był trzeźwy. Od kierowcy astry pobrano krew do badań. Oba pasy ruchu w kierunku Wrocławia zostały zablokowane. Policja zorganizowała objazd „starą” drogą krajową nr 12/14 przez Sieradz. Ruch pojazdów odbywał się płynnie.
- informuje policja.

Policja po raz kolejny zwraca się z apelem do kierowców o rozważną jazdę. Pamiętajmy, żeby zwracać uwagę na oznaczenia dróg, pionowe i poziome.

policja / ES
Tagi: wypadek, S8, Sieradz, łódzkie
Najczęściej czytane
*}
go to top