Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Dwa promile i trzy lata - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 18 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Dwa promile i trzy lata
Data dodania: 2018-01-26 09:10:23
Dwa promile i trzy lata
Źródło zdjęcia: facebook.com/epiotrkow.pl/
Kiedy policjanci wyważyli drzwi do mieszkania, zastali tam 3-letnie dziecko i jego 48-letnią matkę, kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie.

24 stycznia o godzinie 18.45 na telefon alarmowy dyżurnego policji zadzwoniła kobieta, która powiedziała, że martwi się o swoją znajomą, z którą od dłuższego czasu nie ma kontaktu. Według policyjnych ustaleń 48-latka mieszkała ze swoją 3-letnią córką w lokalu przy ulicy Krzyżowej w Tomaszowie. Sąsiedzi potwierdzili informację, że nie widzieli jej od kilku dni, a z mieszkania nieraz dobiegał płacz dziecka. Dzielnicowi ustalili, że od około 3 tygodni dziewczynkę nie posyłano przedszkola.
. Z mieszkania nikt nie wychodził. Kobieta nie odbierała także telefonów. Podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania i wyważono drzwi. Na miejsce wezwano również Straż Pożarną i administrację budynku, dopiero wtedy kobieta otworzyła. W mieszkaniu oprócz kobiety było dziecko. Matka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieckiem zaopiekowała się ciocia. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

źródło informacji: epiotrkow.pl/ A.W.
Tagi: Tomaszów Mazowiecki, promile, pijana, policja
*}
go to top