Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Za bieżnikiem do szczęśliwego finału - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 18 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Za bieżnikiem do szczęśliwego finału
Data dodania: 2018-01-17 12:49:57
Za bieżnikiem do szczęśliwego finału
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów.

16 stycznia 2017 roku około godziny 17:00 policjanci z drogówki zostali zatrzymani u zbiegu ulic Rokicieńskiej i Janosika przez mężczyznę, który ujął złodzieja rowerów. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że chwilę wcześniej pozostawił na klatce schodowej przy ulicy Hetmańskiej w Łodzi dwa rowery. Kiedy po chwili wyszedł z mieszkania, aby schować jednoślady okazało się, że już ich tam nie ma. Pokrzywdzony ruszył za potencjalnym złodziejem. Na świeżym śniegu widać było ślady, które prawdopodobnie zostawił złodziej.
. Kilkaset metrów od miejsca zdarzenia pokrzywdzony zauważył oddalających się na jednośladach potencjalnych sprawców. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały jeździe na jednośladach, więc pokrzywdzony ruszył w pościg za sprawcami. Zdołał ująć jednego z nich, drugi porzucił skradziony rower i uciekł pieszo. Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Trwają działania zmierzające do zatrzymania drugiego ze sprawców. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

lodzka.policja.gov.pl/A.W.
Tagi: rower, złodziej, Łódź,
*}
go to top