Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 15 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach
Data dodania: 2017-11-21 12:44:13
Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach
Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach Jacek i Placek na Tomaszowskich Teatraliach
Źródło zdjęcia: lezgustawie.pl / MOK TM
W poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. zaprasza na spektakl dla dzieci "Jacek i Placek" w reżyserii Marcina Truszczyńskiego, który będzie 24 listopada 2017r (piątek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej filii "Tkacz" – ul. Niebrowska 50.
.

Bilety w cenie 10 zł. dostępne w Miejskim Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18 oraz w filii MOK, ul. Browarna 7 i filii Tkacz, ul. Niebrowska 50.

Spektakl dla dzieci „Jacek i Placek” w wykonaniu aktorów z Fundacji Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie to ciepła opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków w poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich i tego, że „nie wszystko złoto, co się świeci”. Po powrocie do domu chętnie się uczą, pomagają matce, a przy pracy nucą: „Nie trzeba aż księżyca z nieba kraść, żeby się prawdą najpiękniejsza stała baśń!”. Przedstawienie zostało wyróżnione na festiwalu World Festival of Puppet Art Prague 2004 oraz zdobyło nagrodę główną na festiwalu „Dziecięce Lato Teatralne” Warszawa 2004.

Spektakl jest jedną z imprez towarzyszących XII Tomaszowskim Teatraliom.
http://www.tomaszow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=246094

alezgustawie.pl / MOK TM / MG
Tagi: Tomaszów, Jacek, Placek, dzieci, spektakl, teatr, MOK, MCK
*}
go to top