Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018 - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 19 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018
Data dodania: 2017-07-23 22:41:17
Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018
Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018 Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018 Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018 Poseł Kukiz'15 Piotr Apel zaprasza do kandydowania w wyborach samorządowych 2018
Źródło zdjęcia: K.A.
W ramach przygotowań do zbliżającej się kampanii wyborczej, samorządowej pod hasłem „Oddajmy samorządy obywatelom” – ugrupowanie Pawła Kukiza poszukuje kandydatów do sejmików, rad powiatowych, miejskich i gminnych w tym także kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów.

Poseł na sejm RP Piotr Apel z Łodzi odwiedził w minionym tygodniu Bełchatów i zapraszał szczególnie wszystkich tych, którzy do tej pory nie byli związani z żadnymi partiami politycznymi. Podkreślił, że ma nadzieję iż w nadchodzących wyborach samorządowych, będzie stworzona lista obywatelska składająca się działaczy autentycznie zaangażowanych w inicjatywy na rzecz lokalnego społeczeństwa i dla których ta działalność będzie najważniejsza. Lista o której mowa, będzie poddana weryfikacji a ostateczna decyzja o tym kto z ramienia Kukiz'15 wystartuje w wyborach, będzie należała do zarządów lokalnych kół terenowych.
.

Każdy kto chce kandydować może rejestrować się już dziś na stronie internetowej www.samorzadyzkukizem.pl

Jak poinformował nas lokalny działacz Kukiz'15 w Bełchatowie Marek Olszewski, szczególny nacisk przy weryfikacji będzie kładziony na wybór ludzi uczciwych, prawych i zaangażowanych, dla których dobro Polski jest dobrem nadrzędnym.

Piotr Apel na zadane pytanie jak uchronić się przed osobami, które obejmą funkcje z startując list Kukiz'15 a następnie zmienią barwy polityczne, odpowiedział, że nie ma w tej chwili na to recepty i jedynie wnikliwa weryfikacja kandydatów może zminimalizować takie praktyki.

Przypomnijmy, że posłanka z Bełchatowa Małgorzata Janowska jest tego typu praktyk przykładem uzyskując mandat poselski startując z list Kukiz'15 a która obecnie nie reprezentuje już tego ugrupowania. Czy nowe ugrupowanie będzie dla niej równie pomocne w karierze politycznej przekonamy się już w przyszłym roku.

Wydaje się że Kukiz'15 jako pierwsi rozpoczęli aktywnie przygotowania do zbliżającej się kampanii wyborczej, samorządowej na naszym terenie.

K.A.
.
Tagi: Poseł na sejm RP Piotr Apel, Marek Olszewski, Bełchatów, wybory samorzadowe 2018
*}
go to top