Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Zaradna Mama: Co jest najpiękniejszym prezentem, jaki dzieciaki będą wspominać po latach? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 22 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Zaradna Mama: Co jest najpiękniejszym prezentem, jaki dzieciaki będą wspominać po latach?
Data dodania: 2014-11-17 07:37:41
Poprzedni wpis był o prezentach - zabawkach, ale wiecie co jest najpiękniejszym prezentem, jaki dzieciaki będą wspominać po latach? Czas spędzony z rodzicami. Tak, coś czego nie trzeba kupować, szukać na portalach aukcyjnych ani opakowywać ozdobnym papierem. Wyjazd, wycieczka lub wspólne zabawy w domowym zaciszu.
. Bez włączonego telewizora, komputera, z wyciszonymi dzwonkami w komórce - tylko dzieciaki i rodzice.


Zaradna złapała się na tym, że im więcej pracowała, tym częściej chciała wynagrodzić maluchom swoją nieobecność lub zmęczenie po powrocie do domu jakąś zabawką. Dzieciaki cieszyły się, chwilę bawiły, potem rzucały zabawkę w kąt i ciągle, uporczywie starały się zwrócić uwagę mamy na siebie. Zmęczona Zaradna wpadała w poczucie winy, znów rzucała się w wir pracy, żeby móc zagłuszyć wyrzuty sumienia kolejnymi zakupami i tak w koło. Na szczęście zrozumiała, że nie tędy droga - dzieciństwo to wyjątkowy czas, który rodzice i dzieciaki powinni spędzać razem. To nie zabawkę zapadnie w pamięci, ale wspólne wygłupy, wycieczki czy choćby wyjście na basen. Bliskość jest najważniejsza! Zabawki są miłym dodatkiem do dzieciństwa, nie jego podstawą i o tym powinni pamiętać wszyscy rodzice i opiekunowie :-)

http://www.zaradna-mama.com/
Tagi: http://www.zaradna-mama.com/
Najczęściej czytane
*}
go to top