Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. My Fall! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 15 października 2019
Wybierz miasto na mapie
My Fall!
Data dodania: 2014-10-15 16:51:05
My Fall!
My Fall! My Fall! My Fall! My Fall!
Źródło zdjęcia: http://kingapawlikowska.blogspot.com/
Nie ma czasu do stracenia! Piękna pogoda dopisuje dlatego wybrałam się na zdjęcia aby pokazać Wam bluzkę kupioną dość niedawno, wpasowującą się w 100% do mojego stylu. Czerń, biel i szarość - jedne z ulubionych kolorów na jesień. Stonowane, pasujące do wszystkiego ubrania w tej kolorystyce potrafią czasem przykuć uwagę tylko na sobie. Ale paradoks tkwi w tym, że pasują do wszystkiego. I do kolorowego, i do tego bardziej stonowanego.

Światem zaczęła rządzić jesień (oczywiście nie w każdym zakątku).
.
Ja oczywiście zaczynam być chora , nałykałam się prochów i siedząc przy biurku przepisuję ostatnie bardzo ciekawe wykłady.
Ale wiecie co? I tak lubię jesień. Mimo tych wszystkich przeziębień i choróbsk, mimo nieustającego deszczu i przymusu chodzenia w kaloszach. Pomimo spadającej temperatury i konieczności opatulania się coraz to grubszymi szalikami.
To jest jedyna taka pora roku gdzie JA potrafię usiąść pod kocykiem z gorącym kakao, przejrzeć zaległe notatki (a uwierzcie, że nienawidzę siedzieć w jednym miejscu i jeszcze czegokolwiek się uczyć), przeczytać książkę, uciąć komara... Dodając do tego klimat jaki daje zapachowa, zapalona świeca.

NIC więcej nie trzeba. No może ramię ukochanego mężczyzny :)
Tak, to ostatnie zdecydowanie :)

http://kingapawlikowska.blogspot.com// AJ
Tagi: LIFESTYLE, MODA, STRONA GŁÓWNA, STRÓJ DNIA, http://kingapawlikowska.blogspot.com/
Najczęściej czytane
*}
go to top