Tomaszów Mazowiecki. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Pedofil w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 22 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Pedofil w Bełchatowie
Data dodania: 2006-05-05 09:50:30
Policjanci z KPP Bełchatów zatrzymali wczoraj 30-letniego pedofila. Jak ustalono, mężczyzna od kilku miesięcy systematycznie doprowadzał dwóch chłopców w wieku 11 i 13 lat do różnych czynności seksualnych.

Uległość pokrzywdzonych wymuszana była groźbami wyrządzenia im krzywdy, zabójstwa, bądź upublicznienia ich roznegliżowanych zdjęć.
Podporządkowanie chłopców nagradzał niekiedy drobnymi kwotami pieniężnymi. Oprawca przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 10 lat więzienia.
.


- O przestępczej działalności bełchatowiania policjanci dowiedzieli się na początku tygodnia. Do komendy przyszła bowiem mama kilkuletniej dziewczynki zawiadamiając, że 11-letni sąsiad w trakcie wspólnej zabawy z jej córką, nader szczegółowo opowiadał o doświadczeniach seksualnych. Policjanci zainteresowali się pozyskaną informacją. Rozpytując małoletniego w obecności mamy dowiedzieli się, że od kilku miesięcy chłopiec był ofiarą pedofilnych zachowań mieszkającego w pobliżu, dorosłego bełchatowianina.

Jak się okazało, 11-latek nie był jedynym pokrzywdzonym. Chłopiec wyjawił, że mężczyzna podobnych czynów dokonywał również z udziałem 13-latka. Zeznania obojga dzieci zostały uznane przez psychologa za wiarygodne.

Wczoraj po południu pedofil został zatrzymany. Dzisiaj sąd wydał nakaz aresztowania podejrzanego na 3 miesiące. 30-latek przyznał się do dokonania zarzuconych mu czynów.
Policjanci nie wykluczają, że ustaleni chłopcy nie byli jedynymi ofiarami zboczeńca. Dlatego funkcjonariusze apelują do innych pokrzywdzonych oraz ich opiekunów - o zgłoszenie się na policję. Dyskrecja zapewniona.
Tagi:
Najczęściej czytane
*}
go to top